Які тенденції спостерігаються в умовах життя представ_ниць транс*спільноти впродовж останнього року і як на них впливає пандемія COVID-19? Шукайте відповіді на ці питання у нашому дослідженні

ДОСЛІДЖЕННЯ "ВИВЧЕННЯ ПОТРЕБ ТРАНСГЕНДЕРНИХ ЛЮДЕЙ В УКРАЇНІ"

Експертна група Trans*Generation під керівництвом Тетяни Іванової, доцентки кафедри психології, політології та соціокультурних технологій Сумського державного університету, кандидатки психологічних наук та регіональної координаторки Trans*Generation у місті Суми, провела соціологічне дослідження з метою виявлення потреб трансгендерних людей, що проживають на території України, зокрема в умовах, які склалися після введення карантину у зв’язку з пандемією COVID-19.

Нашими завданнями були:

  • Опис соціально-демографічних характеристик трансгендерних людей як соціальної групи.
  • Виявлення поточної соціально-економічної ситуації трансгендерних людей, в тому числі вплив на неї карантину.
  • Вивчення впливу макро- і мікросоціальних чинників на умови життя трансгендерних людей.
  • Вивчення особливостей надання медичної допомоги, а також основних потреб трансгендерних людей в контексті отримання медичних послуг.
  • Виявлення та опис дискримінаційних умов та ситуацій.
  • Виявлення актуальних проблем і потреб трансгендерних людей.
  • Вивчення емоційного стану трансгендерних людей.

Дослідження проводилося методом «снігової кулі»: анкета розміщувалася у вигляді гугл-форми в тематичних групах в Facebook. Період проведення дослідження — 28.07.2020 — 11.08.2020 року.

Дане опитування орієнтоване на транс*людей, тому враховувалися відповіді респондент_ок з наступними гендерними ідентичностями: транс*чоловіки, транс*жінки, небінарні люди (агендери, гендерфлюїди, бігендери, гендерквіри, демігендери).

Дослідження проводилось за підтримки RFSL — Шведської федерації за права лесбійок, геїв, бісексуальних, трансгендерних, квір- та інтерсекс-людей.


17.11.2020Made on
Tilda