top of page

Гуманітарна підтримка для транс*людей в Україні

За підтримки Outright International, ми зараз маємо змогу покрити термінові потреби трансгендерних людей, що потрапили в скрутне матеріальне становище.

Групи потреб, які ми можемо покрити (повністю або частково):

- продукти харчування;
- засоби гігієни;
- побутова хімія;
- одяг, взуття;
- засоби утеплення (ковдри, спортивні килимки, мобільні обігрівачі, газові горілки тощо);
- електроніка першої необхідності (телефони, павербанки, зарядні пристрої);
- ремонт електроніки першої необхідності (телефон, ноутбук, зарядні пристрої);
- лабораторні медичні дослідження (аналізи);
- оплата медичних послуг;
- оплата нерецептурних медикаментів;
- оплата рецептурних медикаментів (за наявності рецепта і ідентифікатора особистості (паспорт, ID-картка, водійські права тощо));
- поповнення мобільного рахунку, інтернету.

Порядок надання допомоги

Надання допомоги здійснюється переказом на банківську картку після надання чеку/квитанції (та додаткової документації у передбачених випадках), давність яких становить не більше 4 тижнів. 
У разі якщо ви не можете придбати необхідні вам речі/послуги самостійно з відшкодуванням по чеку, вкажіть це у заявці і наш співробітник зв'яжеться з вами для індивідуального врегулювання.

Запити на допомогу розглядаються в порядку їх надходження.

*Деякі потреби можуть бути покриті повністю, тоді як інші будуть покриті лише частково, відповідно до встановлених лімітів суми фінансової допомоги.

Важливо знати

Коли подаєте заявку на допомогу, переконайтеся, що ваші акаунти в соцмережах ВІДКРИТІ. Якщо відповідь довго не надходить, перевірте, будь ласка, папку «Спам» та «Запити на повідомлення» у соцмережах. Також звертаємо вашу увагу, що ГО Trans*Generation залишає за собою право не повідомляти заявників у разі відхилення заявки.

bottom of page